Henra PL35DS Plateauwagen / 3500kg
Product omschrijving
Henra PL35DS PlateauwagenInclusief voorhek + spiraalkabel
3500 kg / geremd
Binnenmaat: L401 x B202 cm
Henra PL35DS Plateauwagen
Bent u op zoek naar een onverwoestbare plateauwagen? Wij bieden een in zeer goede staat verkerende Henra PL35DS aan. Deze geremde tandemasser staat bekend om zijn robuustheid en is de ideale partner voor de zware klus.
Deze Henra is niet alleen optisch netjes, maar ook technisch volledig klaargemaakt voor de volgende eigenaar.
Dankzij het bruto laadvermogen van 2700kg en het royale vloeroppervlak is deze plateauwagen uiterst veelzijdig. De lage bordhoogte van 30 cm zorgt ervoor dat laden en lossen zeer eenvoudig gaat.
De belangrijkste kenmerken:
- Merk & Type: Henra PL35DS (Plateauwagen)
- Type as: Geremde tandemasser
- Bordhoogte: 30 cm
- Stekker: 13-polige aansluiting
- Rijplaatslede onder de vloer
- Verzwaard neuswiel
- Stekkerdoos + spiraalkabel
- Achterlichtbeschermers
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 5480 |
| Collectie | Plateauwagens |
| Soort | Plateauwagen |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 3500 kg |
| Ledig gewicht | 700 kg |
| Laadgewicht | 2800 kg |
| Lengte | 401 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Leges | 17,50 |