Henra PL27DS Plateauwagen / 2700kg
Product omschrijving
Henra PL27DS PlateauwagenInclusief voorhek + Disselkist
2700 kg / geremd
Binnenmaat: L502 x B202 cm
Henra PL27ES + slede Plateauwagen
Bent u op zoek naar een onverwoestbare plateauwagen? Wij bieden een in zeer goede staat verkerende Henra PL27ES aan. Deze geremde tandemasser staat bekend om zijn robuustheid en is de ideale partner voor de zware klus.
Deze Henra is niet alleen optisch netjes, maar ook technisch volledig klaargemaakt voor de volgende eigenaar.
Dankzij het bruto laadvermogen van 2700kg en het royale vloeroppervlak is deze plateauwagen uiterst veelzijdig. De lage bordhoogte van 30 cm zorgt ervoor dat laden en lossen zeer eenvoudig gaat.
De belangrijkste kenmerken:
- Merk & Type: Henra PL27ES (Plateauwagen)
- Type as: Geremde tandemasser
- Bordhoogte: 30 cm
- Stekker: 13-polige aansluiting
- Rijplaatslede onder de vloer
- Verzwaard neuswiel
- Aluminium disselkist
- Achterlichtbeschermers
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 5485 |
| Collectie | Plateauwagens |
| Soort | Plateauwagen |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 2700 kg |
| Ledig gewicht | 780 kg |
| Laadgewicht | 1920 kg |
| Lengte | 503 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Leges | 17,50 |