Henra Xpert Plateauwagen / 3500kg
Product omschrijving
Henra PL354520 PlateauwagenInclusief Xpert pakket
3500 kg / geremd
Binnenmaat: L453 x B202 cm
Henra PL354520 Xpert Plateauwagen
Bent u op zoek naar een onverwoestbare plateauwagen? Wij bieden een in zeer goede staat verkerende Henra Xpert aan. Deze geremde tandemasser staat bekend om zijn robuustheid en is de ideale partner voor de zware klus.
Deze Henra is niet alleen optisch netjes, maar ook technisch volledig klaargemaakt voor de volgende eigenaar.
Dankzij het bruto laadvermogen van 2705kg en het royale vloeroppervlak is deze plateauwagen uiterst veelzijdig. De lage bordhoogte van 30 cm zorgt ervoor dat laden en lossen zeer eenvoudig gaat.
De belangrijkste kenmerken:
- Merk & Type: Henra PL354520 Xpert (Plateauwagen)
- Type as: Geremde tandemasser
- Bordhoogte: 30 cm
- Stekker: 13-polige aansluiting
- Rijplaatslede onder de vloer
- Aluminium disselbak
- Zwarte velgen
- Verzwaard neuswiel
- LED-verlichting met achterlichtbeschermers
- Geïntegreerde markerlichten
- Zwarte striping
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 5478 |
| Collectie | Plateauwagens |
| Soort | Plateauwagen |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 3500 kg |
| Ledig gewicht | 795 kg |
| Laadgewicht | 2705 kg |
| Lengte | 453 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Leges | 17,50 |