Cheval Liberté Gold One Origins / Aluline 1600kg
Product omschrijving
Cheval Liberté Gold One Origins1.5 paards / 1600 kg
Aluminium wanden en bodem
Binnenmaten: L317 x B167 x H235cm
Direct contact
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over onze producten? Neem gerust contact met ons op.
0297 - 26 64 84
verkoop@imanse.nlCheval Liberté Gold One Origins: De ideale 1,5 paards trailer
De Cheval Liberté Gold One Origins is het nieuwste model in het assortiment van Cheval Liberté. Deze ruime 1,5 paards paardentrailer combineert comfort met een lichtgewicht ontwerp. Dankzij de extra grote inloopdeur aan de rechterkant is de toegang voor de verzorger optimaal. Het compacte, aerodynamische polyester design zorgt bovendien voor een lager brandstofverbruik tijdens het rijden.
Standaard uitrusting van de Gold One Origins
Deze trailer is zeer compleet uitgevoerd. Wanneer u kiest voor de Gold One Origins, profiteert u standaard van:
- Duurzaamheid: Aluminium bodem en wanden voor een lange levensduur.
- Veiligheid: Panieksysteem, trapbescherming en in hoogte verstelbare borst- en bilstangen.
- Comfort: Verlaagd vuurverzinkt chassis en zijkussens voor uw paard.
- Gebruiksgemak: Het bekende klep- en deursysteem, schuifraam en een automatisch rollo zeil.
- Techniek: 13-polige stekker en een automatisch neuswiel met rangeergreep.
Extra opties en personalisatie
Maak de Gold One Origins compleet met diverse extra's:
- Zadelkamer
- Tempo 100 km/h keuring inclusief 4 schokbrekers voor stabiel rijgedrag.
- Aluminium velgen.
- Hoofdseparatierek, reservewiel met steun of een extra rubberen mat.
Buitenwerkse maten: L 435 cm x B 181 cm x H 256 cm
Leverbaar in de kleuren:
Deep Black, Iron Grey, Natural Green, White en Navy Blue
* Foto's kunnen afwijken van de basisprijs. Prijzen zijn exclusief rijklaarmaakbeurt en kentekenleges.
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 5025 |
| Collectie | Paardentrailers |
| Soort | Paardentrailer |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 1600 kg |
| Ledig gewicht | 650 kg |
| Laadgewicht | 950 kg |
| Lengte | 317 cm |
| Breedte | 133 cm |
| Hoogte | 235 cm |
| Leges | €150,- |
| BEM/verwijderingsbijdrage | BEM €2,00 per band |