Henra kipper KP273018 / 2700kg
Product omschrijving
Henra kipper KP273048Tandemasser / 3-zijdige
2700kg / geremd
Binnenmaten: L301 x B185 x H30 cm
Direct contact
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over onze producten? Neem gerust contact met ons op.
0297 - 26 64 84
verkoop@imanse.nlHenra Kipper KP273048
De Henra KP273048 is de ideale partner voor het zware werk. Deze 3-zijdige kipper combineert een robuust chassis met optimaal gebruiksgemak, perfect voor de professionele gebruiker die stabiliteit en kracht eist.
Standaard uitgerust met:
- Elektrische bediening inclusief accu en lader
- Verlaagd chassis met 13" wielen
- Volledig gelast en verzinkt chassis
- Aluminium wanden rondom (30 cm hoog)
- Slede voor oprijplaten onder de laadvloer
- Verzonken bindhaken in de laadvloer
- Zwaar opklapbaar neuswiel
Incusief Xpert pakket
- Henra aluminium kist
- Dynamic LED achterlichten
- Achterlicht beschermers
- Extra zwaar neuswiel (500kg)
- Aluminium borden 30cm hoog met zwarte striping
- Henra Major sticker
Waarom deze Henra kipper?
Dankzij de 3-zijdige kiepfunctie lost u moeiteloos zand, puin of groenafval, zelfs op locaties met weinig ruimte. De geremde tandemasser zorgt voor een rustig weggedrag en maximale veiligheid bij volle belading.
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 5466 |
| Collectie | Opruiming |
| Soort | 3-zijdige Kipper |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 2700 kg |
| Ledig gewicht | 850 kg |
| Laadgewicht | 1850 kg |
| Lengte | 301 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Leges | €150,- |
| BEM/verwijderingsbijdrage | BEM €2,00 per band |