Cheval Liberté Touring One / Aluline 1600kg
Product omschrijving
Cheval Liberté Touring One1.5 paards / 1600kg
Aluminium vloer en zijwanden
Binnenmaat: L317 x B166x H234 cm
Direct contact
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over onze producten? Neem gerust contact met ons op.
0297 - 26 64 84
verkoop@imanse.nlCheval Liberté Touring One: 1,5 paards trailer met vooruitloop
De Cheval Liberté Touring One is de ideale oplossing voor wie op zoek is naar een compacte, maar uiterst toegankelijke trailer. Deze 1,5 paardstrailer is uniek door zijn vooruitloop, waardoor uw paard de trailer aan de voorzijde veilig en comfortabel kan verlaten. Dankzij het Pullman 2 onafhankelijk veersysteem geniet u bovendien van een superieure wegligging.
Standaard uitrusting van de Touring One
Ondanks zijn compacte formaat is de Touring One zeer compleet uitgevoerd:
- Uniek ontwerp: Voorzien van een praktische vooruitloop en een aerodynamisch polyester design.
- Chassis & Wegligging: Verlaagd chassis met het befaamde Pullman 2 onafhankelijk veersysteem.
- Duurzaamheid: Volledig uitgerust met een aluminium bodem en aluminium wanden.
- Toegang & Ventilatie: Grote verzorgingsdeur met driepuntssluiting, het "Easy Quick" deur- en klepsysteem en 4 schuiframen voor optimale luchtcirculatie.
- Veiligheid & Comfort: In hoogte verstelbare borst- en bilstangen, zijdelingse kussens en trapbescherming.
- Gemak: Binnenverlichting en een automatisch opklapbaar neuswiel.
Beschikbare extra opties
Maak uw Touring One nog functioneler met de volgende extra's:
- Dakluik voor extra ventilatie.
- Stijlvolle aluminium velgen.
- Reservewiel inclusief montagesteun en beschermhoes.
- Aanvullende RVS aanbindrail.
- Extra rubberen mat voor extra bescherming.
Buitenwerkse maten: L 452 cm x B 184 cm x H 318 cm
Leverbaar in de kleuren:
Deep Black, Iron Grey, Natural Green en Navy Blue
* Foto's kunnen afwijken van de basisprijs. Prijzen zijn exclusief rijklaarmaakbeurt en kentekenleges.
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 900 |
| Collectie | Paardentrailers |
| Soort | Paardentrailer |
| Geremd | ja |
| Gewicht | 1600 kg |
| Ledig gewicht | 745 kg |
| Laadgewicht | 835 kg |
| Lengte | 320 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 230 cm |
| Leges | €150,- |
| BEM/verwijderingsbijdrage | BEM €2,00 per band |