Cheval Liberté Origins / 2000kg
Product omschrijving
Cheval Liberté Origins2 paards / 2000 kg
Aluminium wanden en bodem, luxe uitvoering
Binnenmaten: L317 x B167 x H235cm
Direct contact
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over onze producten? Neem gerust contact met ons op.
0297 - 26 64 84
verkoop@imanse.nlCheval Liberté Gold Origins: Ruime en moderne 2-paards trailer
De Cheval Liberté Gold Origins is een gloednieuw model in de Origins-lijn. Deze trailer is specifiek ontworpen als een ruime 2-paards trailer en onderscheidt zich door de extra grote inloopdeur aan de rechterkant. Dankzij het aerodynamische polyester design en de hoogwaardige afwerking geniet u van maximaal rijcomfort en gebruiksgemak.
Standaard uitrusting van de Gold Origins
De Gold Origins wordt zeer compleet geleverd en is standaard voorzien van:
- Constructie: Aluminium bodem en wanden met een verlaagd vuurverzinkt chassis.
- Toegang: Voorzien van het multifunctionele klep- en deursysteem en een grote verzorgingsdeur met driepuntssluiting.
- Veiligheid: Panieksysteem, trapbescherming en in hoogte verstelbare borst- en bilstangen.
- Comfort: Zijdelingse kussens (2x), schuifraam voor ventilatie en een rubberen vloer die volledig is verlijmd en afgekit.
- Details: Binnenverlichting, automatisch rollo-zeil en een centraal gemonteerd automatisch neuswiel met rangeergreep.
Beschikbare extra opties
Wilt u uw Cheval Liberté nog luxer maken? Kies dan voor deze extra opties:
- Zadelkamer
- Bovenklep (polyester) in plaats van het standaard rolzeil.
- Aluminium velgen.
- Hoofdseparatierek, reservewiel inclusief montagesteun of een extra rubberen mat.
Buitenwerkse maten: L 447 cm x B 213 cm x H 270 cm
Leverbaar in de kleuren:
Deep Black, Iron Grey, Natural Green, White en Navy Blue
* Foto's kunnen afwijken van de basisprijs. Prijzen zijn exclusief rijklaarmaakbeurt en kentekenleges.
Hulp nodig?
Wij helpen u graag persoonlijk verder.
Neem contact op of bel 0297 - 26 64 84
Specificaties
| Artikelnummer | 4288 |
| Collectie | Paardentrailers |
| Soort | Paardentrailer |
| Geremd | ja |
| Verlaagd | nee |
| Gewicht | 2000 kg |
| Ledig gewicht | 750 kg |
| Laadgewicht | 1250 kg |
| Lengte | 317 cm |
| Breedte | 167 cm |
| Hoogte | 235 cm |
| Leges | €150,- |
| BEM/verwijderingsbijdrage | BEM €2,00 per band |